O nás

PREČO MOMENT CAFFÉ BAR?

Maťa a Radim, co-owneri Moment Caffé Baru, sú dvaja mladí ľudia, ktorým v Žarnovici chýbal priestor modernej kaviarne a baru. Spoločnými silami sa rozhodli otvoriť Moment Caffé Bar, ktorý je práve takýmto priestorom. Okrem bežnej prevádzky kaviarne organizujeme aj rôzne kultúrne podujatia. Moment Caffé Bar je spojenie raňajok, kávy, zákuskov, drinkov, kvalitného vína, koncertov, kvízov a pod.

VÝNIMOČNÝ PRIESTOR

Moment Caffé Bar sa nachádza v priestoroch, v ktorých už fungovali rôzne cukrárne a kaviarne. Nájdete nás na Ulici slobody 3 v Žarnovici oproti kostolu, kde je k dispozícii aj parkovisko. Priestory kaviarne sú najväčšie v meste, preto u nás nájdete sedenie formou komfortných boxov, biznis a párty časť sedenia a detský kútik, ktorý sa počas kultúrnych podujatí mení na pódium.

SKVELá PONUKA

Na našej ponuke sme si dali záležať. Výberová káva z farmy San Rafael má vynikajúcu chuť  karamelu, orechov, čokolády. Ku kávičke si môžete dať naše zákusky, kde nájdete obľúbené cheesecaky, palacinkové torty, ovocné poháriky, rezy, veterníky a pod. Špecialitou sú Atkáryho kremnické krumple. Ak nestíhate raňajky, môžete si ich dať u nás formou sladkých/slaných croissantov, kváskového chlebíka s pomazánkou. Bar Vám zase ponúkne kvalitný alkohol, skvelé drinky a famózne slovenské vína.